Menu
Archiwum
2010-11-29 / Apel do moich wyborców

 

Decyzja podjęta w demokratycznych wyborach przez mieszkańców Częstochowy wskazała, że w drugiej turze rywalizować będą kandydaci z PO i SLD. Decyzję taką należy uszanować.

Dzieli mnie z tymi kandydatami poważna różnica poglądów. Pomimo tych różnic apeluję do moich wyborców o uczestnictwo w II turze i dokonanie wyboru optymalnego dla Częstochowy.

PO była partią, która kontynuowała ważne dla Częstochowy projekty: budowę linii tramwajowej, budowę hali widowiskowej; zdecydowała się także, choć z pewnym opóźnieniem, na kontynuowanie modernizacji Alei Najświętszej Maryi Panny. SLD nie daje takiej gwarancji kontynuowania istotnych dla rozwoju miasta zadań i inwestycji. Częstochowy nie stać na kilkuletni marazm.

Proszę zatem o dokonanie wyboru kierując się przekonaniem, że mimo istotnych różnic politycznych najważniejsze jest dobro Częstochowy.  

Tadeusz Wrona 

 

2010-11-22 / PODZIĘKOWANIE

Dziękuję wszystkim, którzy obdarzyli mnie zaufaniem głosując w wyborach samorządowych. 
Rok po referendalnej kampanii nienawiści, w obliczu niemniej agresywnej obecnej propagandy wyborczej, z wdzięcznością przyjmuję okazane poparcie.
Z szacunkiem przyjmuję decyzje większości opowiadającej się za wyraźną zmianą. Mam nadzieję, że ta obiecywana zmiana przyniesie Częstochowie i Częstochowianom wymierne korzyści. Liczę, że bez względu na ujawniane podczas kampanii podziały polityczne, nowy Prezydent Miasta kierować się będzie w swej polityce dobrem ogółu, pamiętając, że służba mieszkańcom jest najważniejszym zadaniem wybranej władzy samorządowej.

Tadeusz Wrona